سبد خرید من

پوستر جدید Mass Effect در روز N7

به عنوان بخشی از جشن N7 روز BioWare، توسعه دهنده یک اثر هنری برای بازی بعدی Mass Effect منتشر کرده است. این اثر هنری چشمگیر دهانه ای عظیم را در یک دنیای بیگانه نشان می دهد و ظاهراً حاوی مجموعه ای از سرنخ ها در مورد طرح و شخصیت های آن است.

یک کشتی در پیش زمینه است – نه نرماندی، بلکه یک کشتی جدید با حروف SFX چاپ شده روی آن – و به نظر می رسد شخصیت های متعددی در نزدیکی آن ایستاده اند. به نظر می رسد کروگان هستند، a. توریان و یک آساری. هنر تیزر همچنین قویاً نشان می دهد که گث تا حدودی در داستان نقش خواهد داشت. به نظر می رسد که خدمه به سمت بقایای گث می روند.

“از همه شما به خاطر اینکه بهترین طرفداران جهان هستید متشکرم!” BioWare در توییت خود گفت که در آن اثر هنری جدید را فاش کرد.

تصویر هنری جدید بازی Mass Effect

اطلاعات بسیار کمی در مورد بازی جدید Mass Effect وجود دارد، بنابراین دیدن این تیزر هنری بسیار هیجان انگیز است. طرفداران مطمئناً تئوری ها و چیزهای بیشتری در مورد این که چه رازهایی ممکن است در زمان آینده داشته باشند، خواهند داشت.

بازی جدید Mass Effect اولین بازی از سری اصلی پس از Mass Effect: Andromeda در سال 2017 خواهد بود. EA و BioWare نسخه Mass Effect: Legendary Edition – دارای نسخه های به روز Mass Effect 1-3 – را در اوایل امسال منتشر کردند و فروش آن بهتر از حد انتظار بود.

راهنما، نکات و ترفندهای Mass Effect Legendary Edition

 

ویدئو: Mass Effect ادامه خواهد داشت!  تیزر پوستر جدید

 

  در EA Play Live چه گذشت؟!

Mass Effect Legendary Edition برای N7 روز به فروش می رسد

برای N7 Day – یک تعطیلات غیر رسمی که در 7 نوامبر (16 آبان) در جشن امتیاز Mass Effect برگزار می‌شود – BioWare تعداد زیادی از اعلان‌های مرتبط با Mass Effect را فاش کرده است. نکته قابل توجه، نسخه افسانه ای از  Mass Effect برای فروش است.

اگر هنوز سه‌گانه‌ای را امتحان نکرده‌اید، می‌توانید نسخه افسانه‌ای Mass Effect را برای رایانه شخصی با تخفیف در فروشگاه مایکروسافت، استیم و اورجین خریداری کنید. مجموعه بازسازی شده Mass Effect، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 فقط برای مدت محدودی تخفیف داده می شود، بنابراین اگر علاقه دارید سریع عمل کنید.

اگر نمی‌خواهید مجموعه بازسازی‌شده را انتخاب کنید، نقد Mass Effect Legendary Edition را بررسی کنید، که می‌گوید: «Mass Effect: Legendary Edition سه‌گانه اپرا RPG فضایی BioWare را برای نسل جدید کنسول‌ها بازسازی می‌کند و جلوه‌های بصری را بهبود می‌بخشد. ، اجرای بهبود کیفیت زندگی و ایجاد تنظیمات خوشایند برای محتوای خاص برای هر سه بازی.

در این تنظیمات، نسخه Legendary گهگاه توجه ناخواسته ای را به بخش هایی از این سه گانه جلب می کند که به زیبایی پیر نشده اند، اما به طور کلی، این ریمستر یک بازی است. اگر سه بازی اول Mass Effect را برای اولین بار از دست دادید، یا فقط به دنبال دلیلی برای شیرجه رفتن دوباره در آنها هستید، راه خوبی برای دیدن این همه هیاهو است.

BioWare همچنین آمار بیشتری را برای انتخاب‌هایی که طرفداران از طریق Mass Effect Legendary Edition انجام داده‌اند منتشر کرده است.

  نقد و بررسی بازی The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes در پلی استیشن 5

BioWare گفت: “بیشتر شما در پایان بازی اول تصمیم گرفتید که شورا را نجات دهید – اما در 69٪ تا 31٪، این دقیقاً یک نتیجه قطعی نبود. ما همچنین فهمیدیم که به اندازه گاروس که در این سال ها بوده است، 15 درصد از بازیکنان اصلاً او را برای تیم خود انتخاب نکرده اند! شاید کمتر تعجب آور باشد که شما مردمی طرفدار سفیر اودینا نبودید؛ با توجه به گزینه انتخاب اولین مشاور انسانی، او یک سوم دور را به پایان رساند… پشت سر “بدون انتخاب”.

از نظر انتظارات طرفداران از آینده Mass Effect – به ویژه Mass Effect 5 – بایوویر چیز زیادی برای گفتن نداشت. استودیو گفت: «البته ما سخت در حال کار بر روی ماجراجویی بعدی در دنیای Mass Effect هستیم. “تا آن زمان، لطفا متواضعانه ترین تشکر ما را از شما برای همراهی ما در این سفر بپذیرید. ما می دانیم که بدون شما نمی توانیم این کار را انجام دهیم – در روز N7 یا هر روز دیگری.”

نقد و بررسی بازی Mass Effect: Legendary Edition

خرید ایکس باکس وان دست دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *