سبد خرید من

Cyberpunk 2077

اخرین اپدیت Cyberpunk 2077 و نارضایتی بازیکنان

کمی بیشتر از سه ماه از آغاز فاجعه بار Cyberpunk 2077 گذشته است ، CD Projekt Red بازی مورد انتظار جهان باز با بازی Keanu Reeves. در این مدت ، استودیوی لهستانی چندین به روزرسانی برای بازی منتشر کرده است ، از جمله دو مورد مهم.

پچ 1.2 مارس همه چیز را هدف قرار می دهد ، از هوش مصنوعی پلیس ، تا نظارت های کوچک اما خنده دار ، مانند غلط نوشتاری. لیست اصلاحات این آپدیت بسیار طولانی است. اما براساس آنچه بسیاری از پخش کننده های Twitch و YouTubers پس از این آپدیت به اشتراک می گذارند ، به نظر می رسد Cyberpunk 2077 هنوز هم پر از مسئله است.

فهرست بهبودهای پچ ۱.۲ بسیار عالی و گسترده است. در این فهرست شاهد صدها موردی هستیم که قرار است روی بازی اعمال شود. جالب این است که این موارد باعث محدودیت بسیار گسترده ای در مورد بازیگرند ، به عنوان مثال یکی دیگر از موارد مربوط به آواز خواندن یکی دیگر از انیمیشن های دیگر است و همچنین برای فعال شدن ریپریسینگ کارت های گرافیک AMD مناسب است.

خرید پلی استیشن دست دوم

خرید xbox دست دوم

این فهرست آنانیز بلند است که به عنوان طبقه بندی برتر ارائه شده است. در این فهرست شاهد دسته بندی نظریه گیمپلی ، مراحل ، جهان باز ، طراحی سینمایی ، محیط و سطوح ، گرافیک ، صدا ، انیمیشن ، ارتباط کاربری ، عملکرد و ثبات ، متفرقه ، مختصر پیسی و مختصر کنسول موجود است.

  بررسی پیش نمایش Returnal

در حال حاضر ، اکثر کلیپ های برتر Twitch بازی از پخش اخیر Streamer Vinesauce پخش می شود ، جایی که شخصیت تعدادی از اشکالات باقی مانده را به نمایش می گذارد. متداول ترین نوع ایراد ، که به طور مکرر در شبکه های اجتماعی ظاهر می شود ، مربوط به ماشین های تخم ریزی است.

وقتی بازیکنان سوار می شوند ، بازی همه وسایل نقلیه را در همان مکان تخم ریزی می کند – گاهی اوقات منجر به ضرب وشتم کامل می شود ، زیرا اتومبیل ها در مقابل یکدیگر منفجر می شوند یا بازی تلاش می کند تا بسیاری از اشیا را به طور همزمان ارائه دهد. همچنین با توجه به سایر کلیپ های موجود در جریان ، به نظر می رسد تعدادی از hijinks های مبتنی بر فیزیک وجود دارد.

ویدیو مشکلات فنی بازی Cyberpunk 2077 بعد از اپدیت

 

همین فیلم همچنین نشان می دهد که پلیس هنوز در سطح مطلوبی قرار ندارد – گاهی اوقات بازیکن را فوراً می کشد ، گاهی اوقات از تعقیب و گریز استیصال می گیرد ، و بار دیگر کاملاً جنایاتی را که در مقابل آنها اتفاق می افتد نادیده می گیرند. به همین ترتیب ، سایر کلیپ های شناور در حال حاضر ، بازی را از نظر مثبت نشان نمی دهند. موارد ساده ، مانند هدف قرار دادن مکان های دیدنی ، با توجه به بازیکنانی که پچ را امتحان می کنند ، هنوز درست کار نمی کنند.

در مکان هایی مانند Reddit و Twitter ، گزارش هایی از بارگیری سریعتر بازی نسبت به قبل گزارش شده است ، اگرچه به نظر می رسد عملکرد بسته به سیستم عامل متفاوت باشد. با این وجود ، برخی از این افراد سوال می کنند که آیا ارزش بازگشت به بازی ای را دارد که هنوز هم شکسته است ، یا اینکه فقط باید بازپرداخت کنند. اCyberpunk 2077 پس از حذف لیست در اواخر سال 2020 هنوز در فروشگاه PlayStation در دسترس نیست.

  بهترین تریلرهای E3 2021 (تاکنون)

Cyberpunk 2077 پوستر

در ژانویه ، CD Projekt Red نقشه راهی برای Cyberpunk 2077 تنظیم کرد ، که به طور مشخص دو پچ برای این بازی بود. در حالی که RPG مشکل دار همچنان در طول سال با اصلاحات و اصلاحات مشخص نشده ای روبرو می شود ، بر اساس نقشه راه ، توسعه دهنده همچنین می خواهد به سمت توسعه DLC و نسخه های بعدی نسل جدید متمرکز شود. امیدواریم که تغییرات آینده چیزی بیشتر از ارائه Band-Aid در این تجربه نداشته باشد که تا به امروز با وجود جنجال ها میلیون ها نسخه فروخته است.

تجربه شما از این بازی چطور بوده است؟ در قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید.

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید

مشاهده صفحه خرید این بازی در سایت امازون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.