سبد خرید من

نقد و بررسی بازی فارکرای 6

بررسی همه چیز درمورد بازی Far Cry 6 + تاریخ عرضه بازی

بازی های Far Cry از دیرباز دارای موضوعات عظیمی در فضای باز بوده اند و انواع کارها را در اختیار بازیکنان قرار می دهند ، از رانندگی با وسایل مختلف تا پرواز با لباس بال تا شکار حیوانات گرفته تا انجام ماموریت های جانبی در قالب توهم مواد مخدر. به عنوان چریک انقلابی دنی روجاس ، همه این گزینه ها را دوباره در Far Cry 6 در اختیار شما قرار می گیرد. در واقع ، بازی با سیستم هایی به هم ریخته است ، از ساختن پایه تا تغییر سلاح تا اعزام تیم های چریکی در ماموریت.

اگرچه من هنوز در حال انجام مجموعه عظیمی از ماموریت های داستانی بازی هستم ، اما هیچ چیز درباره مجموعه عظیم جستجوهای جانبی آن برای تکمیل و کلکسیون ها برای شکار کردن نمی گویم، اما احساس غالب پس از چند ده ساعت این است که Far Cry 6 به طرز قریب به اتفاق پر شده است از چیزها در حالی که بسیاری از ایده های آن روی کاغذ جالب به نظر می رسند ، اما در عمل به راحتی نادیده گرفته می شوند.

کارهای زیادی برای انجام ، برنامه ریزی و در نظر گرفتن در هر زمان وجود دارد ، و بخش بزرگی از آن بعضا می تواند اضافی و طاقت فرسا به نظر برسد.

اولین نگاه: مهمترین ویژگی های FAR CRY 6

 

ویدئو بررسی بازی Far Cary 6

 

داستان بازی

طرز تفکر Far Cry 6 این است که شما ، دنی روخاس ، نوعی رزمنده فوق چریکی هستید که کاملاً مناسب برای انجام یک ارتش تقریباً یک نفره در نبرد سرنگونی دیکتاتور آرماندو کاستیلو است. ملت کارائیب یارا از نظر تاریخ و موقعیت خود کاملاً بر اساس کوبا واقع شده است-این کشور از سالها استثمار استعمار رنج می برد ، در دهه 1960 شاهد یک انقلاب بزرگ سوسیالیستی بود و بخشهای وسیعی از کشور به آن سقوط کرده است. فقر به دلیل چندین دهه تحریم اقتصادی توسط ایالات متحده.

اما داستان با تصور سقوط کشور به دست یک رهبر جدید و فاشیست ، که از “رانده شدگان” ملت سوء استفاده می کند (که به نظر می رسد اساساً مخالفان سیاسی هستند و هرکسی که رژیم دوست ندارد ) برای کار برده برای تولید داروی شگفت انگیز Viviro. کاستیلو با این وعده انتخاب شد که ویویرو ثروت را به یارا باز می گرداند ، اما واقعیت این است که او تمام ثروت را ذخیره می کند و ویویرو با سمی فاجعه آمیز ساخته شده است که یاران را دسته جمعی می کشد.

این تنظیمات اساساً شما را آزاد می کند تا بتوانید هر کس را با لباس نظامی بکشید ، به ویژه رهبری یاران ، که به ظالمانه شدید معروف هستند. اخراجی ها که مجبور به کار در زمینه های ویویرو هستند ، برده و علوفه برای آزمایش های پزشکی هستند ، قربانیان نخبگان سادیستی هستند که آنها را برای ورزش می کشند و به سادگی در اثر کار زیاد یا قرار گرفتن در معرض سم ویویرو کشته می شوند.

بازیکنان بازگشت Far Cry تنظیمات معمول را تشخیص می دهند: یک شرور کاریزماتیک اما بدیهی شیطانی که دوست دارید از او متنفر باشید و گروهی از شخصیت های حواس پرت که به شما کمک می کنند او را کنار بگذارید. بسیاری از آن شخصیت ها فقط از جنگ فوق العاده لذت می برند و بنابراین لحظات احساسی برجسته تری که Far Cry 6 سعی می کند به آنها ضربه بزند همیشه واقعاً نمی چسبند، اگرچه تعدادی از آنها به اندازه کافی گوشتی هستند که وقتی جنگ ادعا می کند آنها در روایت ، از کاستیلو به خاطر از دست دادن آنها بیشتر متنفر هستید.

حتما بخوانید
آموزش ساخت کاربر جدید در PS5 |ایجاد user جدید در پلی استیشن ۵

اما به طور کلی ، آنها عمدتا برای تسکین کمیک وجود دارند ، تا عجیب و غریب باشند زیرا توضیح می دهند که چگونه به آنها کمک می کنید تا ناپالم بسازند یا در مورد عشق خود به یک تانک مخصوصاً جنگی شوخی کنند.

خرید کنسول پلی استیشن 4

 

تصویر محیط بازی Far Cry 6

عنصر جالب تر داستان Far Cry 6 بحث آن درباره انقلاب جاری شماست. شما زمان زیادی را صرف صحبت با کلارا ، رهبر گروه شورشی خود می کنید ، که به این واقعیت اشاره می کند که جنگ واقعی پس از برکناری کاستیلو آغاز می شود. یارا قبلاً انقلاب خود را انجام داد ، و سپس یک انقلاب دیگر داشت، قبل از آن چیزی که اخیراً به آن کمک کرده اید-و زندگی هیچ کس از نظر مادی بهتر از گذشته نیست مگر برای افراد قوی که از مزیت استفاده می کنند.

شخصیت ها می دانند که تأثیرات خارجی ، منافع شرکت ها و کسانی که تشنه قدرت هستند ، منتظر هستند تا فیلمبرداری متوقف شود ، و در حالی که تصدیق تلخ بر فرض تاریک است ، حداقل به نظر می رسد Far Cry 6 ممکن است به سوی چیزی بسازد من هنوز منتظر تکمیل داستان هستم تا متوجه شوم.

به هر حال ، حلقه معمول Far Cry همچنان که شعله های انقلاب را روشن می کنید ادامه می یابد. شما به پاسگاه ها و پایگاه های نظامی حمله می کنید و آنها را برای لیبرتاد ، لباس رزمنده خود ، تصرف می کنید ، در حالی که ماموریت های داستانی را که بیشتر مربوط به جمع آوری نیروهای بیشتر برای هدف لیبرتاد و بیرون راندن ستوانان کاستیلو است ، انجام می دهید.

نقشه جهان باز مملو از کارهایی است که در طول راه انجام می شود ، و برای ساختن زرادخانه ای از تجهیزات مبارزه با آزادی ، باید به طور مکرر توقف کنید تا به دنبال مخفیگاه های نظامی باشید تا اسلحه های جدید و انبارهای Libertad که درآمد شما را به دست می آورد ، باز کنید. لباس هایی با مزایا برای شرایط خاص ، مانند مقاومت در برابر سم یا جمع آوری مواد کاردستی.

در اوایل ، مربی چریکی خوان کورتز به شما می گوید مطمئن شوید که “ابزار مناسب برای کار مناسب” را آورده اید و این مهمترین چیزی است که Far Cry 6 در گیم پلی خود به آن فشار می آورد. به عنوان مثال ، هنگام آماده شدن برای حمله به یک پایگاه نظامی ، می توانید سربازان آن را با تلفن هوشمند خود اسکن کنید.

این امر علامت گذاری اهداف Far Cry معمول را انجام می دهد ، بنابراین می توانید آنها را حتی زمانی که نمی توانید آنها را مشاهده کنید ، پیگیری کنید ، اما همچنین اطلاعاتی در مورد بارگذاری آنها به شما می دهد. آماده سازی بسیار مفید است ، زیرا خواهید دید که دشمنان شما چه نوع سلاح هایی را بسته بندی می کنند و می توانند لباس های شما را برای محافظت در برابر آتش یا گلوله های زره ​​پوش تنظیم کنند و اسلحه هایی را نیز به همراه داشته باشند که به همان شیوه دفاع دشمن را برش دهند.

بخش آماده سازی به سیستم ساخت و اصلاح Far Cry 6 گسترش می یابد ، که بسیار گسترده است. این بازی با استفاده از هر چیزی که در دست شماست ، به شما این امکان را می دهد تا اسلحه های عمومی خود را با آشغال هایی که در سراسر Yara در موقعیت های خاص مفید هستید تغییر دهید.

می توانید گلوله های زره ​​زن و سرکوب کننده موقتی را به یک تفنگ اضافه کنید ، و گلوله ها یا گلوله های ضد خودرو که آتش افراد را به آتش می کشد به تفنگ دیگر. با نزدیک شدن به یک مأموریت ، می خواهید ابتدا به آنچه نیاز دارید پی ببرید ، سپس اسلحه های مناسب را عوض کنید.

حتما بخوانید
اسامی بازی های برتر PSN + معرفی بازی، تصاویر و تریلر

اما اسلحه های زیادی وجود دارد ، بسیاری از حالت ها و لباس های زیادی وجود دارد ، تا جایی که سفارشی سازی اغلب بسیار گسترده به نظر می رسد.

علاوه بر اسلحه هایی که می توانید خودتان تغییر دهید ، سلاح های “منحصر به فردی” نیز وجود دارد که می توانید در سراسر یارا پیدا کنید ، اما قابل تغییر نیستند ، اما دارای ترکیبات ویژه ای از مزایا برای مصارف خاص هستند. و سپس سلاح های Resolver وجود دارد که شبیه سلاح های عجیب و غریب Far Cry: New Dawn هستند. یکی شعله افکن است ، یکی تفنگ چنگکی است که مردم را به دیوارها می چسباند ، یکی تفنگ تک تیرانداز است که یک گلوله انفجاری بزرگ شلیک می کند و غیره.

خرید کنسول بازی پلی استیشن 5

 

تصویر اسلحه در بازی FarCry6

با وجود همه این گزینه ها ، من متوجه شدم که اولین تفنگی که به دست آوردم ، با گلوله های زره ​​پوش که کلاه های کلر را قطع می کرد و یک سرکوب کننده تند ، اما کارساز ، در اکثر بازی ها موثر بوده است. خارج از دعواهای بزرگ برخی از مأموریت های داستانی ، در بسیاری از مواقع ، شما می توانید به طور مخفیانه وارد یک مکان نظامی شوید و با یک اسلحه به همه سر بزنید ، مخصوصاً به این دلیل که دشمنان در کل ، بسیار احمق هستند.

شما این همه آشفتگی ابزار را دارید ، اما مجموعه گزینه ها آنقدر بزرگ است که اسلحه های مختلف می توانند کمی متفاوت به نظر برسند ، و دشمنان و موقعیت هایی که شما در آن قرار دارید عمدتا آنقدرها قدرت مغز نمی طلبند. انتخابها واقعاً به آن دسته از عناصر احمقانه ای که می خواهید وارد یک نبرد شوند برمی گردد-اما اگر می خواهید از دعوا اجتناب کنید ، یک سری عکس های سرسختانه به راحتی به زمین می رسند.

انتخاب های فراوان به همه چیز گسترش می یابد. به جای یک درخت مهارت یا توانایی هایی که می توانید باز کنید ، دنی می تواند Supremos را خریداری کند ، کوله پشتی های ویژه ای که به آنها می دهد در اصل یک توانایی نهایی است که با گذشت زمان شارژ می شود و با افزایش قاتل.

Supremos شامل یک باتری موشک، چیزی است که بمب های سمی پرتاب می کند، یک جت پک که حلقه ای از آتش را در اطراف شما شلیک می کند و یک بسته که در صورت آسیب بیش از حد به شما امکان تجدید حیات فوری را می دهد. اما در حقیقت ، باتری موشک در اکثر موارد بهترین انتخاب است و شما واقعاً نیازی به تغییر زیاد ندارید. اگر کار را برای یافتن مواد مورد نیاز برای خرید انجام دهید ، قفل کامل را باز می کنید ، اما واقعاً به آنها احتیاج ندارید-آنها فقط مجموعه ای از انتخاب های دیگر هستند که می توانید با توجه به جذابیت شما انجام دهید.

نکته ای که در مورد بازی های Far Cry وجود دارد این است که بهترین حالت زمانی است که شرایط به هرج و مرج مضحک تبدیل شود ، و نتیجه همه این سلاح ها و ابزارها و حالت ها این است که می توانند به ایجاد هرج و مرج به شیوه های خنده دار کمک کنند. تیرانداز از خفا Resolver ، هلیکوپترها را به سرعت سرنگون می کند و اغلب با مکان هایی برخورد می کنند که سربازان دیگر را منفجر می کنند یا آتش می زنند.

باتری موشک تعدادی از سربازان را در حین دویدن در میدان نبرد ردیابی می کند و آنها را در همه جهات به پرواز در می آورد. این سم دشمنان را در برابر یکدیگر قرار می دهد تا نیرویی را که نزدیک می شود به گروهی متضاد از متحدان دیوانه تبدیل کند. و تعداد زیادی اسلحه آتش می گیرد ، که در مزارع می سوزد و مخازن زهر Viviro را منفجر می کند تا لحظات فوق العاده ای از فیلم های اکشن را رقم بزند.

حتما بخوانید
نقد و بررسی بازی Lost Judgment در پلی استیشن 5 + ویدئو

خرید ایکس باکس سری اس

 

عکسی از محیط بازی فار کرای 6 در نقد و بررسی بازی

بنابراین وقتی Far Cry 6 بر روی آن سیلندرها شلیک می کند ، همانطور که شما اسلحه ای را در دست گرفته اید و به هواپیماها حمله می کنید یا سوراخ های شعله ور در مخازن بنزین منفجر می کنید ، بسیار سرگرم کننده است. در حقیقت ، اکثر مأموریت های داستانی بسیار جذاب هستند و انجام کارهایی مانند پرواز با هواپیمای نظامی و بیرون کشیدن خدمه آن یا آتش زدن میدان تنباکو در اینجا همانند گذشته است.

فرمول Far Cry به طور کلی کار می کند و افزوده های جدید به آن راه های جالبی را برای رخ دادن مزخرفات ارائه می دهد ، مانند زمانی که شما یک تمساح را می فرستید تا اعضای کوله پشتی خود را از بدن خارج کند یا موشک شلیک کند تا یک هلیکوپتر را بیرون بکشد.

مشکل این است که کارهای زیادی برای انجام ، یافتن ، جمع آوری و استفاده وجود دارد ، و حتی در آستانه اتمام داستان ، هنوز چیزهای دیگری را که به نظر می رسد مضحک است از لیست من خارج می کنم.

به ماموریت های جانبی ، مأموریت های تعاونی ، شکار گنج ، استخدام آمیگوهای جدید ، ساخت اسلحه های بیشتر ، خرید سوپرموهای بیشتر ، افزودن وسایل نقلیه بیشتر به پایگاه های من ، تعقیب سلاح های منحصر به فرد ، پیدا کردن خروس ها برای یک بازی کوچک خروس ، ماهیگیری ، شکار ، جمع آوری مواد برای ارتقاء من ساختارهای پایه-همه چیز بسیار بیش از حد ضروری به نظر می رسد ، کارکرد عنصر سرگرم کننده درگیر شدن در دعوا و آتش زدن اوضاع.

Far Cry 6 اغلب یک بازی سرگرم کننده است که احساس می کند همه چیز را به سمت شما پرتاب می کند ، و اگر می خواهید محتوا زیاد باشد ، Far Cry 6 کاملاً شما را تحت پوشش قرار داده است. در انزوا ، بسیاری از عناصر آن سرگرم کننده است. با هم ، با این حال ، احساس می کنم که چیزهای متفاوتی وجود دارد که توجه شما را به منوها و نمادهای نقشه باز می گرداند و از سرگرمی و داستان دور می شود. بعد از دوازده ساعت ، مطمئن نیستم که می خواهم همه این کارهای دیگر را انجام دهم. من فقط می خواهم چیزها را منفجر کنم.

خرید کنسول Xbox Series X|S کارکرده و دست دوم

 

متای عنوان Far Cry 6 

این عنوان موفق شد متای خوب 75 را بر اساس 13 نقد به دست بیاورد.

 

تاریخ عرضه بازی Far Cry 6

این عنوان پنجشنبه برای نسل هشتم و نهم عرضه خواهد شد.

 

نکات مثبت بازی فار کرای 6

هرج و مرج همیشه سرگرم کننده است و پرواز با هلیکوپتر ، آتش زدن و انفجار وسایل بسیار رضایت بخش است

بسیاری از سلاح های Supremos ، Resolver ، و Unique بسیار مسخره و سرگرم کننده هستند

برنامه ریزی و بهینه سازی بارگذاری ، مأموریت خوبی در مأموریت های سخت است که در آن ضروری به نظر می رسد

گروه معمول شخصیت های عجیب و غریب و شرور برتر داستان را جذاب نگه می دارد.

 

نکات منفی Far Cry 6

مأموریت ها و سیستم های بسیار زیادی که اغلب احساس می کنید زائد و فاقد تمرکز هستند

دشمنان آنقدر باهوش و چالش برانگیز نیستند

تعقیب سلاح ها و صرف وقت برای سفارشی کردن آنها چندان ضروری و مفید به نظر نمی رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *