سبد خرید من

تصویر بازی فوتبال در ایکس باکس

قابلیت Gamesharing چیست و چطور در Xbox این قابلیت را فعال کنیم؟ آموزش قدم به قدم

اگر یک دوست قابل اعتماد دارید که او هم کنسول Xbox دارد، Gamesharing بهترین ویژگی برای به اشتراک گذاشتن بازی های ویدیویی شما با یکدیگر است.

یکی از مخفی ترین اسرار کنسول های Xbox One و Xbox Series X | S ویژگی ای به نام Gamesharing است. این ویژگی اساساً به شما و دوست تان اجازه می دهد بدون توجه به اینکه کجای جهان هستید ، به کتابخانه بازی های یکدیگر دسترسی داشته باشید. راه اندازی این امکان آسان است. در این مطلب نحوه کار این ویژگی آمده است.

علت بن شدن ایکس باکس چیست؟

 

نحوه فعال کردن Gamesharing در Xbox One و Xbox Series X | S

مرحله 1: برای شروع راه اندازی Gamesharing ، به اطلاعات ورود به حساب Xbox Live دوست خود نیاز دارید. در مرحله بعد ، کنسول Xbox خود را روشن کرده و وارد حساب Xbox Live خود شوید.

مرحله 2: دکمه Xbox را فشار دهید و در سمت چپ منو ، گزینه Add New را انتخاب کنید.

مرحله 3: حساب Xbox Live دوست خود را با استفاده از اطلاعات ورود به سیستم ، که شامل آدرس ایمیل و رمز عبور ثبت شده در سرویس اشتراک است ، اضافه کنید.

مرحله 4: شرایط و ضوابط اعلامیه حریم خصوصی را بپذیرید و دستورالعمل ها را برای تنظیم اولویت ها در حساب دوست خود دنبال کنید.

حتما بخوانید
مانیتور بازی در مقابل تلویزیون 4K: کدام برای شما مناسب است؟

مرحله 5: دکمه Xbox را دوباره فشار دهید و حساب جدید را به عنوان اکانت فعلی خود انتخاب کنید.

خرید Xbox Series X|S کارکرده و دست دوم

 

تصویر تنظیمات اشتراک گذاری و شیر کردن بازی در ایکس باکس سری X و ایکس باکس وان

مرحله 6: اکنون به تنظیمات Xbox خود بروید ، به Personalization بروید و سپس My Home Xbox را انتخاب کنید.

مرحله 7: گزینه Make this my home Xbox را انتخاب کنید و نیمه کاره تمام شده است!

اکنون دوست شما باید اطلاعات ورود به سیستم خود را در Xbox خود قرار داده و روند فوق را تکرار کرده و با اکانت شما وارد کنسول خود شود. هنگامی که آن را راه اندازی کردند و Xbox خود را به عنوان کنسول خانگی شما تعیین کردند ، هر دو می توانید به بازی هایی که خریداری کرده اید و مزایای Xbox Live Gold دسترسی پیدا کنید.

شایان ذکر است که این روش فقط برای دو نفر در یک زمان کار می کند ، بنابراین مطمئن شوید که با شخصی که به او اعتماد دارید Gameshare دارید.

Gamesharing فقط با نسخه های دیجیتالی بازی ها کار می کند ، اما اگر شخص مناسب را پیدا کنید ، می توانید با این برنامه اشتراک بازی ها و عناوین جدید خود را به نصف تقسیم کنید. یک ماه بازی بخرید ، بگذارید دوست شما هزینه نسخه بعدی AAA را بپردازد یا هزینه را با هم تقسیم کنید ، انتخاب با شماست.

خرید بازی کارکرده و دست دوم برای ایکس باکس وان و ایکس باکس وان اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *