سبد خرید من

قهرمان بعدی APEX LEGEND | رونمایی از شخصیت Ash + ویدئو

Ash: شخصیت قهرمان جدید بازی Apex Legends رونمایی شد!

تصویر قهرمان بعدی APEX LEGEND

Respawn Entertainment ویدیوی جدید Apex Legend را منتشر کرد که در آن Legend آینده مشخص شده است.

جای تعجب نیست که او شخصیت بعدی قابل بازی است ، زیرا آخرین کمیک توییتری Apex Legends آش را به طور برجسته نشان می دهد. در خط داستانی ، Horizon فکر می کرد Ash دوستش لیلیان پک است و کدهای ورودی برای بیدار کردن خاطرات و هوشیاری قبلی اش.

Horizon سپس متوجه می شود که اش در واقع دکتر رید است ، دستیار سابق وی که به Horizon و گروه Pathfinder خیانت کرده است. در حقیقت ، نشان داده شده است که دکتر رید به شدت توسط آملی پاکت مجروح شد ، که باعث ایجاد زخمی مهلک شد که باعث شد عمل جراحی تبدیل دکتر رید به یک شبیه سازی انجام شود.

تصویر Ash در بازی اپکس لجند

تریلر شخصیت همچنین نشان می دهد که اشش دارای شخصیتی جدا شده است با دکتر رید ، شخصیت انسانی ، که در برابر Ash ، شبیه سازی مبارزه می کند. دلیل مبارزه با شخصیت مشخص نیست ، اما فصل آینده به احتمال زیاد در روان پیچیده شبیه ساز قاتل خواهد شد. ما می دانیم که عملیات تبدیل شدن به یک شبیه سازی “غیرقابل تصور” آسیب زا است ، همانطور که توسط صدای خارج از صفحه در طول ویدئو بیان شد ، بنابراین این می تواند یکی از دلایلی باشد که باعث ایجاد دو برخورد هوشیار در خاکستر می شود.

فصل 11 Apex Legends احتمالاً در ماه نوامبر آغاز می شود. اکثر فصل های Apex Legends حدود 13 هفته اجرا می شوند و فصل 10 در 3 آگوست( 12 مرداد) آغاز شد. سلاح جدید CAR SMG نیز در فصل 11 وارد بازار می شود.

حتما بخوانید
هر آنچه در مورد God of War: Ragnarok می دانیم

پیشنهاد می شود آخرین اخبار و اطلاعات کامل درباره تاریخ انتشار PES 2022 را بخوانید.

 

ویدئو تریلر شخصیت Ash

در دیگر اخبار Apex Legends ، یک رویداد هالووین به صورت زنده در بازی تا 2 نوامبر ( 11 آبان) وجود دارد که Monsters Within نامیده می شود ، این رویداد حالت محدود زمان Shadow Royale را باز می گرداند و یک نقشه جدید Arenas به نام Encore اضافه می کند. شما می توانید راهنمای Apex Legends: Monster Within را برای هر آنچه که باید در مورد رویداد بدانید ، بررسی کنید. پیشنهاد می شود درباره مشخصات هدست ps5 بخوانید.

برای خرید بازی های Xbox one روی این متن کلیک کنید

برای خرید بازی های PS5 روی این متن کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *