سبد خرید من

پوستر Outriders

Outriders یک بازی است که با ایده های بزرگ جدید تعریف نمی شود ، بلکه انواع مختلفی از عناصر آشنا با روش های مختلف با هم مخلوط می شوند. این یک بازی نقش آفرینی با عناصر تیرانداز غارتگر است. این یک واقعه علمی تخیلی جدی و تاریک است که دارای مقدار زیادی شوخی و شوخ طبعی است.

تیرانداز پوششی است که می خواهد شما فرار کنید و با قدرت جادوی کشنده خود که به طرز مسخره ای کشنده است دشمنان را شکست دهید. اینکه آیا این مخلوط برای شما مفید است یا خیر ، تعیین می کند که از کاوش در سیاره جنگ زده انوخ و آخرین آثار ناامید کننده انسانیت که به زندگی در آنجا چسبیده اند ، لذت خواهید برد.

خرید ps4

Outriders عناصر شناخته شده بازی های ویدیویی را با یک چیز جدید و چالش برانگیز ترکیب می کند ، گرچه خود را جدی می گیرد ، اما خود جدی نیست. دنیای انوخ عظیم و عجیب به نظر می رسد ، و این بازی به معنای واقعی کلمه آخرین نفس های نسل بشر است که خود را از هم پاشیده است ، اما موضوعات سنگین آن همیشه با یک مسخره بازی عظیم و شخصیت هایی که توسط شوخ طبعی آنها مشخص می شود سبک می شوند.

جایگاه شما در آن به عنوان یک غنیمت تصادفی با قدرت جادوی فضایی است ، و بیشتر از اینکه افراد تحریک کننده وقت شما را با کارهای بیهوده خود تلف می کنند ، بسیار ناراحت هستید. این یک سرگرمی مناسب ، خودآگاه است.

تصویری از بازی Outriders

Outriders در حقیقت یک آرپیجی با پوشش تیرانداز است که دارای دوز بسیار خوبی از پیشرفت دنده است و به شدت به یک داستان حماسی متمایل است که با گفتگوها ، صحنه های برش ، تعاملات شخصیت ها و داستان های قابل جمع شدن روایت می شود.

Developer People Can Fly از کارهای گذشته خود در زمینه Gears of War در ایجاد Outriders چیزهای زیادی گرفته است و تأثیر آن به راحتی قابل شناسایی است. دشمنان ورزشی تفنگ موقعیتهای مستحکمی را در اختیار شما قرار می دهند تا از فاصله دور بر روی شما تخلیه شوند ، پشتیبان آنها اسلحه هایی هستند که سعی می کنند فاصله را کم کنند ، نیروهای زرهی حامل تانکرهایی که از طریق فضای باز به سمت شما گل می خورند.

هسته گیم پلی بازی Outriders تیراندازی است و شما در این بازی اسلحه ای بهم ریخته خواهید داشت. اگرچه در هر زمان فقط می توانید دو سلاح اصلی و یک سلاح مجهز داشته باشید ، به لطف نیمه تیرانداز فرمول Outriders گزینه های زیادی خواهید داشت.

این بدان معناست که شما می توانید یک تفنگ تک تیرانداز را با تفنگ ساچمه ای یا اسلحه ای تهاجمی و SMG جفت کنید و از آنجا که دائما در جستجوی سلاح هایی با آمار بهتر هستید ، در مدت زمان کوتاهی بارهای مختلف زیادی را طی می کنید.

آنچه آنها را به ویژه سرگرم می کند ، ویژگی های بی شمار مختلف و وضعیتی است که می توانند داشته باشند ، مانند پخش سم ، منفجر کردن دشمنان ، منجمد کردن افراد و غیره. با یادآوری دوباره Gears of War ، تیراندازی Outriders کاملاً محکم ، سرگرم کننده و احساس خوبی دارد – اما یافتن هم افزایی بین ویژگی های عجیب سلاح های شما موارد بسیاری است که باعث تیراندازی قسمت بازی می شود.

  Game Pass یا گیم پس چیست | بررسی کامل سرویس گیم پس

همه چیز عجیب تر از ادغام ابرقدرت های فضایی با هسته تیرانداز پوشش است. در اوایل بازی می توانید یکی از چهار کلاس توانایی را انتخاب کنید: Devastator ، Trickster ، Pyromancer یا Technomancer.

اینها هر یک نقش کلی تانک ، سرکش ، فیلم متمرکز بر آسیب و تصویر متمرکز بر رفع اشکال را دارند – Devastator از حملات جاذبه برای کشتارهای دوربرد استفاده می کند ، Trickster برای کنترل دشمنان از دور دور دور می شود ، Pyromancer یک وسط است آتش زاویه ای معمولی است ، و تکنومنسر می تواند برج ها و موشک هایی را که همچنین اهداف را مسموم یا کند می کنند احضار کند.

تریلر بازی Outriders

 

هر کلاس به طور کلی با تمرکز بر نقاط قوت خاص خود ، روش متفاوتی برای تأمین مجدد سلامتی از طریق جنگ دارد. به عنوان مثال Devastator ، شما را برای هر کشتار از راه دور شفا می دهد ، و شما را به نزدیک شدن به دشمنان ترغیب می کند تا مانند زلزله ای با برد کوتاه با آنها برخورد کنید. Combat به یک حساب مداوم بین زمان قطع فاصله و سرنگونی دشمن و زمان پوشاندن تبدیل می شود ، وقت خود را می گذارید و از خود محافظت می کنید.

این ترکیب می تواند کمی گیج کننده باشد و در نتیجه ، جنگ محلی است که Outriders می تواند دو سرعت و زمین خورد. شما در حال بازی تیراندازی هستید که برای زنده نگه داشتن خود از پوشش استفاده می کنید ، اما برای زنده نگه داشتن خود ترغیب می شوید که جلد را بگذارید.

این فشار و کشیدن برای جلوگیری از خسارت ورودی و بردن جنگ به سمت دشمن به این معنی است که شما باید به طور مداوم میدان جنگ و همچنین تایمرهای تاخیر توانایی خود را مدیریت کنید. اگر از زیر پوشش خود بیرون بیایید و با تمام قدرت در مقابل دشمن در حال نزدیک شدن به وحشی بروید ، خود را در معرض دید همه دوستانشان قرار خواهید داد و به سرعت خود را در اثر آتش سوزی بریده خواهید دید.

این بدان معنی است که آماده شدن یک زمین لرزه برای متحیر کردن جنگنده های ورودی برای نجات جان شما ضروری است ، زیرا به شما این امکان را می دهد که در حالی که سرتان را پایین نگه دارید ، کشتارها را نیز بدست آورید.

به طور مشابه ، توانایی هایی مانند teleport Trickster ، که بلافاصله شما را پشت سر دشمنان قرار می دهد ، برای موقعیت یابی چشمگیر خود در سراسر میدان جنگ به همان اندازه مفید است که برای از بین بردن دشمنان.

اما شما به ندرت می توانید با اسلحه و توانایی های خود تمام کار را انجام دهید – شما واقعاً باید به این فکر کنید که کجا هستید ، کجا دشمنان هستید و چگونه می توانید بدون افشای خود آنها را به بهترین شکل از بین ببرید.

  ویدیو ۱۰ بازی open world برتر|۱۰ بازی جهان باز برتر

ممکن است برای مدتی احساس غیرتداعی داشته باشد ، اما وقتی تعادل بین استفاده از قدرت ، بهبودی خود و دور ماندن از آتش را پیدا کردید ، Outriders می تواند برخی از جنگ های تنش زا را ایجاد کند که از پوشش کافی استفاده می کند تا ثانیه ای برای تنفس شما داشته باشد ، بدون اینکه شانه خود را به یک دیواره بلند از قفسه سینه میخ بزنید و شما را برای چند دقیقه در آنجا رها کند.

اما همچنین مواردی پیش می آید که خود را محاصره یا بریده می بینید ، بین دشمنان گیر افتاده اید و قادر به کشتن سریع هر چیزی نیستید تا بتوانید خود را نجات دهید یا از هجوم فرار کنید. گاهی اوقات یک موقعیت فقط غیرقابل پیروزی است ، اما خوشبختانه Outriders به ​​طور کلی فقط هنگام مرگ شما را کمی عقب می اندازد ، بنابراین می توانید سریع وارد یک مبارزه شوید و رویکرد جدیدی را امتحان کنید.

روبرو شدن با دشمنان سختگیرتر تغییر یافته ، که دارای قدرتهایی مشابه شما هستند ، می تواند منجر به نبردهای فرسایشی شود که در آن شما باید با بیرون راندن از صحنه ، شرایط را تغییر دهید تا دشمنان همه شما را یک باره بدرقه کنند.

حتی بعضی اوقات ، حتی مدیریت دقیق قدرت ، پوشش و فاصله شما در جبهه های جنگ برای نجات شما کافی نیست و این لحظات است که Outriders می تواند ناامید کننده باشد زیرا احساس نمی کند شما به دلیل کمبود مهارت از دست می دهید.

عکسی از بازی Outriders

روش هایی برای مقابله با این موضوع وجود دارد. Outriders تقریباً کاملاً باز است و مسافرت های سریع لیبرالی دارد ، بنابراین می توانید در یک ماموریت وثیقه ای را امتحان کنید بدون اینکه سختی زیادی بکشید ، به شما اجازه می دهد جوایزی را بدست آورید که می تواند دنده و شخصیت شما را تقویت کند.

دشواری دشمنان نیز با توجه به سطح جهانی سطح ، تعیین می شود که با کسب امتیازات تجربه در کنار شخصیت خود ، این میزان افزایش می یابد. World Tier قطره های غارت را نیز تعیین می کند ، بنابراین انگیزه ای وجود دارد که آن را در بالاترین سطح ممکن حفظ کنید .

اما اگر در یک مبارزه آزار دهنده به سر می برید ، همیشه می توانید آن را عقب نگه دارید تا مانع از لول شدن شوید. ردیف جهانی یک راه حل هوشمندانه برای مشکل دشواری است ، و از آنجا که در هر زمان قابل تنظیم است ، آزادی زیادی به شما می دهد تا در لحظات مهم از سرخوردگی جلوگیری کنید.

داستان Outriders کاملاً مجذوب کننده است. People Can Fly به طور واضح وقت و فکر زیادی را صرف علاقه مندی به بازی کرده است ، و نوشتن مطالب جالب زیادی را می توان در مطالب مجله و جستجوی جنبی جستجو کرد. آنچه من بیشتر دوست دارم ، مخلوط غیر منتظره استیصال و شوخ طبعی است. قرار بود انوخ ، سیاره ای که Outriders در آن اتفاق می افتد ، یک جهان ایده آل و جدید برای استعمار باقی مانده بشریت باشد.

  نقد و بررسی بازی Ghost Of Tsushima Iki Island

در عوض ، این یک جهنم جنگ زده است که در آن آخرین عوارض نژاد بشر به معنای واقعی کلمه یکدیگر را از هم می پاشند. بدبختی و عذاب اوضاع توسط افراد تغییر یافته ، مانند شخصیت شما ، که قدرت های خداگونه به دست آورده اند ، تشدید می شود. چگونگی انتخاب این افراد برای استفاده از آنها یک س moralال اخلاقی مداوم است و من به روشهای بازی برای کشف آن علاقه مندم.

لحظه های سبک وزن بودن و همراهی با علمی تخیلی ، جدی و قاطع لحظه های سبک زندگی است که باعث می شود Outriders احساس انسان کند. در یکی از مأموریت ها ، گروهی از فرقه گرایان فدا کردن سربازان را به ناهنجاری ، طوفان عجیب و غریب انوکیای که باعث از بین رفتن وسایل الکترونیکی ، از هم پاشیدن ساختمان ها ، تجزیه مردم و گاهی اعطای ابرقدرت ها می شود ، پیدا کردم. سرباز به جای اینکه از زندگی پرستش کنندگان ناهنجاری بخواهد ، سعی در استدلال کردن با آنها داشت ، و توضیح می دهد که در طوفان های عجیب و غریب چیزی خارق العاده وجود ندارد.

تصویری از گیم پلی Outriders

بسیاری از این لحظات وجود دارد که Outriders یک تعادل ظریف بین جدی بودن و سبک بودن ، توسعه دنیای خود و تشخیص اینکه با برخی از مفاهیم کاملاً پوچ برخورد می کند ، برقرار می کند. این لحظات به احتمال زیاد برای همه مناسب نخواهد بود – گاهی اوقات می تواند لمس edgelord را احساس کند ، اگرچه تاکنون به ندرت اتفاق می افتد – و صدا می تواند بین افراط و تفریط ، به ویژه پرش از تلاش اصلی برای جستجوی محتوای جانبی ، لنگ بزند.

این نوسانات همچنین در جایی که Outriders برتری دارد ،  اگر آن را در جایی که هست مشاهده کنید. داستان آن اغلب خنده دار است اما به همان نسبت شدید است. جنگ آن نیاز به پوشش و شارژ دارد. توانایی های آن شما را به طرز خارق العاده ای قدرتمند می کند اما مستعد ارزیابی بیش از حد از خود هستید.

اگر می توانید تعادل را در Outriders پیدا کنید ، RPG-shooter People Can Fly راه هایی را برای ترکیب ایده های فرسوده بازی های ویدیویی در یک چیز جدید و سرگرم کننده پیدا می کند. این که آیا این ترکیبات جدید در طول زمان به ظاهر گسترده خود این کار را انجام خواهند داد ، باید منتظر بمانیم .

تصویری از Outriders

نکات مثبت:

مکانیک تیراندازان معروف را به روش های جالبی مخلوط می کند
داستان گسترده دنیای جذابی را در Enoch ایجاد می کند
داستان جدی و تعادل خوبی برقرار می کند

نکات منفی:

برای مبارزه آسان است که ناامید کننده است
داستان و شخصیت ها گاهی اوقات ممکن است کمی اغراق آمیز شوند

مشاهده سایت سازنده این بازی در این لینک

 

روی این لینک کلیک کنید و ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.