سبد خرید من

ناشر Streets of Rage 4 بازی جدید لاکپشت های نینجا Teenage Mutant Ninja Turtles را معرفی کرد

ناشر Streets of Rage 4 بازی جدید لاکپشت های نینجا Teenage Mutant Ninja Turtles را معرفی کرد

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge پوستر

ناشر بازی Streets of Rage 4 اندکی قبل بازی بیت ام آپ جدید لاکپشت‌های نینجا با نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge را معرفی کرد.

دو استودیوی تریبیوت گیمز (Tribute Games) و داتیمو (Dotemu) عنوان جدیدی را با نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge معرفی کردند. با استفاده از سبک گرافیکی پیکسل آرت، این­‌بار لاک­‌پشت­‌ها در عنوانی اکشن بازگشته­‌اند که یادآور عنوان TMNT در سال ۲۰۰۷ در پلتفرم گیم‌­بوی است.

شرکت DotEmu که یکی از ۳ استودیو سازنده بازی Streets of Rage 4 و ناشر این اثر ستایش‌ شده بود. در بررسی 4 Streets of Rage به قلم آراییس نظریان به آن بازی بیت‌ام‌آپ نمره‌ی ۹.۵ از ۱۰ را داد. در نتیجه عرضه‌ی یک بازی بیت‌ام‌آپ جدید با محوریت لاکپشت های نینجا توسط اصلی ترین شرکت سازنده بازی 4 Streets of Rage خبری هیجان‌انگیز برای بسیاری از گیمرها به حساب می‌آید.

مخصوصا آن‌هایی که سال‌ها قبل به بازی‌های آرکید لاکپشت‌های نینجا عشق می‌ورزیدند. بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge فعلا تاریخ انتشار دقیقی ندارد. ولی می‌دانیم که به‌گفته‌ی سازندگان به ‌زودی روی کامپیوترهای شخصی و چند کنسول عرضه می‌شود.

گیم پلی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

اگر به بازی‌های سایداسکرولینگ با این نوع از گرافیک پیکسلی علاقه‌مند هستید یا حتی با بازی‌های مشابه لاکپشت‌های نینجا خاطرات خوبی دارید، احتمالا از دیدن تریلر نه‌چندان بلند و دوست‌داشتنی پخش‌شده از بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge خوشحال می‌شوید. علاوه‌بر مایکل آنجلو، لئوناردو، داناتلو، رافائل، استاد اسپلینتر و شردر، شخصیت اپریل اونیل هم در بازی بیت ام آپ جدید شرکت DotEmu حضور دارد.

تصویری از گیم پلی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

وظیفه‌ی اصلی ساخت بازی جدید لاک‌پشت‌های نینجا به استودیو Tribute Games، سازنده‌ی بازی Mercenary Kings و بازی Flinthook سپرده شد. در بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge حداکثر چهار بازیکن قادر خواهند بود با هم به نبرد با دشمنان بپردازند و این در حالی است که بخش داستانی بازی به صورت تک نفره نیز قابل بازی خواهد بود.تا هر بازیکن تبدیل به یکی از چهار لاک‌پشت شود. محیط‌های بازی بیت ام آپ مورد بحث را نیز شهر نیویورک و بعد X تشکیل می‌دهند.

  تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 14 برای PS5 منتشر شد

عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge برای کنسول­‌ها و رایانه­‌های شخصی در حال ساخت بوده و هنوز تاریخ انتشاری برای این عنوان ذکر نشده است. در ادامه می­‌توانید تریلر معرفی این بازی را در سبک قدیمی و شیرین انیمیشن تماشا کنید. در مورد قیمت این بازی نیز هنوز اطلاعاتی وجود ندارد.

تریلر بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

تمام آنچه که در حال حاضر به دست آورده ایم یک تریلر اعلامیه برای این بازی است که چند لحظه کوتاه از تصاویر گیم پلی بازی را ارائه می دهد ، اما این احتمالاً برای بسیاری از طرفداران کافی نخواهد بود. گیم پلی ، انیمیشنی شبیه به کارتون دهه 1980 دارد.

در قسمت نظرات برای ما بنویسید که نظر شما نسبت به این تریلر چیست؟ آیا این تریلر توانست بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge را هیجان‌انگیز و مورد انتظار جلوه بدهد؟

اینستاگرام ما را دنبال کنید روی این متن کلیک کنید

برای خرید ps4 دست دوم و کارکرده روی این لینک کنید

برای خرید xbox one دست دوم و کارکرده روی این لینک کنید

برای خرید xbox 360 دست دوم و کارکرده روی این لینک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.