سبد خرید من

تصویر بتلفید 2042

تنها یک روز پس از انتشار یک به‌روزرسانی برای رفع مشکلات باندهای لاستیکی در Battlefield 2042، DICE مجموعه بعدی از به‌روزرسانی‌ها را در هفته آینده برای بازی اعلام کرد. به روز رسانی بعدی شامل دو اصلاح برای احیای سرباز، بازگرداندن تعاملات پهپاد-1 و رفع مشکل کمبود بارگیری برای بازیکنان است.

با اعلام تغییرات در توییتر، DICE مجموعه بعدی مشکلاتی را که در Battlefield 2042 برطرف می‌شوند، تشریح کرده است. به‌روزرسانی آینده مشکلی را برطرف می‌کند که در آن بازیکنان نمی‌توانند از احیا خارج شوند، اگر بازیکن سقوط‌شده خیلی نزدیک به هندسه باشد. همچنین هدف از آن رفع مشکل دیگری است که در آن برخی از بازیکنان قادر به احیا یا بازی مجدد نیستند. DICE گفت که راه حل دوم سمت سرور است، اما اگر کار نکرد، در حال حاضر روی یک راه حل پشتیبان کار می کند.

به روز رسانی دیگر این است که پس از حذف پهپاد-1 به منظور متعادل کردن آن، پهپاد-1 دوباره وارد بازی می شود. DICE همچنین در حال آزمایش راه حلی برای مشکلی است که بارگذاری بازیکنان در بازی وجود ندارد و قصد دارد آن را در به روز رسانی بعدی معرفی کند.

درنهایت، DICE برخی از تعادل خودرو را معرفی خواهد کرد. هاورکرافت LCAA در حال دریافت زره سبک است که میزان سلامت آن را کاهش می دهد. هر دو LCAA هاورکرافت و MD540 Nightbird سلاح های خود را تنظیم می کنند و میزان آسیب آنها را کاهش می دهند.

 

  رتبه بندی تمامی نسخه های Mario در نینتندو سوئیچ

گیم پلی بازی بتلفیلد 2042 | بررسی اولیه متخصص ها!

این تغییرات قرار است در یک به روز رسانی در پایان هفته آینده معرفی شوند. به‌روزرسانی اخیر مشکلی را که در آن بازیکنان در راندهای آخر All-Out Warfare تجربه می‌کردند، برطرف کرد. فیل هورنشاو، منتقد، امتیاز 8/10 را به بازی داد و نوشت: “آنچه در Battlefield 2042 واقعاً چشمگیر است، تنوعی است که ارائه می شود. به شما امکان می دهد انواع مختلفی از تجربه های FPS را بازی کنید.

در حالت‌های مختلف بازی، در مجموعه‌های قوانین پورتال مختلف، و حتی در همان مسابقه‌ای که بین شخصیت‌ها جابه‌جا می‌شوید. Portal به شما امکان می‌دهد بازی‌های Battlefield گذشته را دوباره تجربه کنید، اما در سال 2042، DICE از گرایش‌های محبوب انتخاب کرده است. مانند شوترهای هیرو و بتل رویال.”

معرفی متخصص ها در بتلفیلد 2042

خرید کنسول PS5 دست دوم

خرید PS4 استوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *