سبد خرید من

لیست بازی هایی که برای E3 2021 تأیید شده اند!!! (قسمت اول)

لیست کامل بازی های تایید شده E3 2021 | بازی های Xbox و PC در E3 2021

لیست بازی هایی که برای E3 2021 تأیید شده اند!!! (قسمت اول)

همه بازی های Xbox برای E3 2021 تأیید شده اند

همانطور که می دانید زمان رویداد بزرگ E3 2021 به سرعت در حال نزدیک شدن است. در این مطلب به بازی های xbox و PC می پردازیم. ادامه مطلب همراه ما باشید.

مایکروسافت همیشه در جریان E3 حضور زیادی داشته و دارد، بر خلاف سونی که در سال 2019 حضور در آن را متوقف کرد و در سال 2021 حضور نخواهد داشت و امسال نیز تفاوتی ندارد.

Xbox و Bethesda در 13 ژوئن ویترین مشترک خواهند داشت و در حالی که حضور هیچ بازی تأیید نشده است ، هنر اصلی این نمایش هم Halo Infinite و هم Starfield را تحریک کرد. تعدادی بازی هایی که برای Xbox Series X | S و Xbox One می آیند که تایید شده در E3 2021 ظاهر می شوند در ادامه مطلب آمده است و می توانید لیست کامل عناوین زیر را بررسی کنید.

ویترین ایکس باکس و بتسدا تنها مکانی نیست که بازی های ایکس باکس می توانند در طول E3 نمایش داده شوند. در تاریخ 5 و 12 ژوئن ، گروه Gerilla Collections دو ویترین خواهد داشت که بیش از 80 بازی مستقل در دو نمایش وجود دارد.

Xbox یکی از حامیان مالی این رویداد است و از طریق برنامه ID @ Xbox خود به طور مرتب عناوین indie را در کنسول و Xbox Game Pass دریافت می کند ، بنابراین احتمالاً عناوین indie در هنگام ارائه به Xbox ارائه خواهند شد.

در ویترین 12 ژوئن Guitar Collective از Wholesome Direct استفاده می شود که از بازی های دنج و خوبی برخوردار است. Moonglow Bay ، یک بازی ماهیگیری ، قرار است در این نمایشگاه حضور داشته باشد و قبلاً تأیید شده است که بعداً در سال 2021 به Xbox و Xbox Game Pass می آید.

برای خرید ایکس باکس وان اس دو دسته روی این متن کلیک کنید

 

  مقایسه Nintendo Switch و nintendo Switch Lite

Devolver Digital قرار است در 12 ژوئن یک ویترین داشته باشد و ساخت حضور در Summer Game Fest در 10 ژوئن Devolver Shadow Warrior 3 را منتشر می کند ، که قرار است در سال 2021 برای Xbox منتشر شود.

در تاریخ 9 ژوئن ، EA عنوان بعدی Battlefield را فاش می کند و براساس عناوین قبلی ، احتمالاً برای پلتفرم Xbox می آید. علاوه بر این، شایعه شده است که Battlefield جدید ممکن است هنگام راه اندازی به Xbox Game Pass وارد شود.

چندین عنوان دیگر Xbox وجود دارد که شایعه شده اند و ممکن است در E3 ظاهر شوند ، مانند Forza Horizon 5 ، که شایعات منتشر شده در مکزیک است و در سال 2021 عرضه می شود. یکی دیگر از شایعات بازی Xbox یک RPG فانتزی است که توسط IO Interactive ساخته شده است توسط توسعه دهندگان Hitman. گفته می شود که این بازی مختص Xbox است.

مایکروسافت خود تعدادی از عناوین اعلام شده را در دست تولید دارد که می توانند در این نمایشگاه عرضه شوند.

Senua’s Saga: Hellblade 2 ، جدید Perfect Dark ، Fable و State of Decay 3 همه در حال توسعه در استودیوی Xbox Game اعلام شده است اما تعداد کمی از هر یک از این عناوین نشان داده شده است ، بنابراین مایکروسافت می تواند برخی از گیم پلی ها را به نمایش بگذارد یا ارائه دهد به روزرسانی ها همچنین Avowed از Obsidian وجود دارد که در ابتدا عنوان 2022 اعلام شد ، که می تواند گیم پلی بازی را در این نمایشگاه نشان دهد.

بتسدا همچنین تعدادی استودیو دارد که می توانند مانند MachineGames ، توسعه دهندگان Wolfenstein ، اعلام کنند که در حال توسعه یک بازی Indiana Jones است.

مطمئناً هیچ کدام از آن بازی ها تضمین حضور در E3 2021 را ندارند ، اما عناوین زیادی که برای ایکس باکس می آیند وجود دارند. همچنین می توانید برنامه کامل E3 و لیست تمام بازی های E3 تأیید شده را بررسی کنید. در ادامه لیست کامل بازیهای تأیید شده در E3 و رویدادهای اطراف آن را بخوانید. این لیست ممکن است در روزهای آینده به روز شود.

  آپدیت جدید God of War PS5 کیفیت 4K واقعی را فعال می کند

برای خرید بازی دست دوم ایکس باکس وان اینجا کلیک کنید

 

لیست بازی های Xbox

Batora: Lost Haven

Beasts of Maravilla Island

Black Book

Chernobylite

Death Trash

Death’s Door

Endling

Eternal Cylinder

Halo Infinite

Kitsune Tails

Kung Fu Kickball

Lamentum

Loot River

Moonglow Bay

Onsen Master

Run Die Run Again

Sable

Series Cleaners

Severed Steel

Shadow Warrior 3

Starfield

Trifox

White Shadows

 

ویدئو بازی های جدید Xbox که ممکن است در E3 2021 مشاهده کنیم

همه بازی های تایید شده برای کامپیوترهای شخصی

در حالی که معمولاً در مورد اینکه چه بازیهایی در این نمایشگاه حضور خواهند داشت یا خیر ، رمز و راز وجود دارد ، برخی از بازیها هستند که می دانیم در آنجا حضور خواهند داشت. در زیر می توانید لیست کاملی از بازی هایی که برای PC ارائه می شوند را در E3 2021 مشاهده کنید.

اکثر بازی های رایانه های شخصی که در E3 ظاهر می شوند ، در دو ویترین Guarante Collective به نمایش در می آیند که در 5 و 12 ژوئن برگزار می شوند و عناوین مختلف indie را به نمایش می گذارند. بازی هایی مانند Anno: Mutationem ، Moonglow Bay و Loot River همه عرضه می شوند و تأیید می شود که به رایانه شخصی می آیند.

ویترین دیگری که تأیید شده است برخی از بازی های رایانه های شخصی دارند ، نمایشگاه Xbox و Bethesda در 13 ژوئن است. جزئیات مربوط به حضور در این بازی کم است ، اما هنر مورد استفاده برای اعلام ویترین شامل تصاویر Halo Infinite و Starfield بود.

Halo Infinite تأیید می شود که به رایانه شخصی می آید ، اگرچه بتسدا در حال حاضر اعلام نکرده استارفیلد را برای چه پلتفرم هایی منتشر خواهد کرد. همانطور که گفته شد ، عناوین قبلی بتسدا روی رایانه بوده و مایکروسافت بیشتر عناوین اول شخص خود را در زمان عرضه برای رایانه قرار داده است ، بنابراین Starfield احتمالاً به رایانه می آید.

علاوه بر این دو عنوان ، سایر بازی های Xbox Game Studios مانند Avowed ، بازی Perfect Dark ، Fable و موارد دیگر ممکن است در نمایشگاه عرضه شوند ، اما هیچ تضمینی نیز وجود ندارد.

  بررسی کنترلر پلی استیشن 5 (دوال سنس - dualsense)

بیشتر بازی های رایانه های شخصی را تأیید می کند که در E3 حضور دارند. با این حال ، چندین ویترین اتفاق می افتد که ممکن است دارای بازی های رایانه ای باشد که باید حواسمان به آنها باشید.

PC Gaming Show نیز در تاریخ 13 ژوئن (23 خرداد) اتفاق خواهد افتاد ، اما هنوز هیچ بازی ای برای نمایش تأیید نشده است. Ubisoft Forward در تاریخ 12 ژوئن (22 خرداد) اتفاق می افتد و انتظار می رود عناوین آینده Riders Republic و Rainbow Six Quarantine داشته باشد که هر دو به PC می آیند.

لیست بازی های PC و Xbox تایید شده در E3 2021

لیست کامل تمام بازی های رایانه های شخصی را که در E3 2021 تأیید شده اند و رویدادهای اطراف آن را بررسی کنید.

این لیست در روزهای آینده به روز می شود.

 

لیست بازی های PC

AK-xolotl

Aeon Drive

Akatori

Anno: Mutationem

Archvale

Batora: Lost Haven

Bear and Breakfast

Beasts of Maravilla Island

Behind the Frame

Black Book

Blooming Business Casino

Chernobylite

Death Trash

Death’s Door

Demon’s Mirror

Despot’s Game

Elderand

Endling

Eternal Cylinder

Falling Frontier

Fire Tonight

Ghostrunner 2

Grime

Halo Infinite

Happy’s Humble Burger farm

Hello Neighbor 2

Industria

Kitsune Tails

Kraken Academy

Kung Fu Kickball

Lamentum

Loot River

Moonglow Bay

My Lovely Wife

No Longer Home

Omno

Onsen Master

Paralives

Phantom Abyss

Potion Craft

Rubi: The Wayward Mira

Run Die Run Again

Sable

Serial Cleaners

Severed Steel

Shadow Warrior 3

Slime Heroes

Starfield (Expected to come to PC, but platforms have not been confirmed)

Super Space Club

Tamarindo’s Freaking Dinner

The Gecko Gods

The Legend of Tianding

The Lightbringer

Tinkertown

Trash Sailors

Trifox

Unmetal

Unpacking

Venice 2089

White Shadows

Wolfstride

Ynglet

Zodiac Legion

در قسمت بعدی این مطلب لیست بازی های پلی استیشن و نینتندو سوئیچ را منتشر می کنیم.

برای مشاهده قیمت ps4 دست دوم اینجا کلیک کنید

برای خرید PS5 دست دوم اینجا کلیک کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.